دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۲۰
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۴۸۷
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
ویژه‌نامه اسفندماه «دخت ایران» منتشر شد

شصت و سومین شماره مجله اینترنتی «دخت ایران» با عنوان «امنیت اقتصادی زنان۲» منتشر شد.

مجله اینترنتی «دخت ایران»  وابسته به انجمن بیان ایران در ویژه نامه اسفندماه خود و در ادامه پرونده ماه گذشته با موضوع امنیت اقتصادی زنان تلاش نموده است راهکارهای مفید جهت افزایش امنیت مالی زنان را ارائه نماید.

در صفحه سرمقاله این شماره به قلم «لیلا غلامزاده» می خوانیم: «امنیت مالی زن حکایتی است که گرچه ظاهراً آبستن رخداد تلخی در زندگی است، اما درواقع حقیقت‌های موجود در زندگی مادی را به آدمی یادآور می‌شود! واقعیت‌هایی که بپسندیم یا نه، بپذیرم یا نادیده بگیریم، وجود دارند و ممکن است روزی گریبان گیر خانواده‌مان شوند. پس دیده شدن آن پیش از رخداد، درواقع همان آینده‌نگری و علاج واقعه پیش از وقوع است.»

«نظام راهکارهای اسلام برای تأمین امنیت مالی زنان»، «هنرمندی‌های طلایی» پیرامون ارائه راه‌کارهای متنوع جهت افزایش توانمندی زنان، «چرایی و چگونگی اجرت‌المثل» و «مهریه و راه‌های مطالبه آن» از جمله مهم ترین عناوین این شماره ماهنامه دخت ایران است.

در دیگر صفحات این مجله نیز عناوینی از جمله  آیا بیمه راهکاری موفق برای آینده زنان در ایران است؟ «امنیت مالی درسایه وصیت» و «میراث تلخ» درج و منتشر شده است.

  ویژه‌نامه اسفندماه دخت ایران با عنوان «امنیت مالی زنان ۲» در وب‌سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com  قابل دریافت و مشاهده است.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2660