دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۱۹
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۴۸۶
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
ماهنامه «دخت ایران» پرونده «امنیت اقتصادی زنان» را منتشر کرد

مجله اینترنتی «دخت ایران» شصت و دومین شماره خود با عنوان « امنیت اقتصادی زنان» را منتشر کرد.

به گزارش «انجمن بیان ایران» مجله اینترنتی تخصصی زنان و خانواده «دخت ایران» در شماره ۶۲ از سری ویژه نامه های خود به بررسی موضوع  امنیت اقتصادی زنان پرداخته و سعی کرده است مصادیق به خطر افتادن امنیت مالی زنان به خصوص در زندگی مشترک را مورد بحث و بررسی قرار دهد.

سرمقاله ویژه نامه بهمن ماه «دخت ایران» به قلم «لیلا غلامزاده» به نگارش درآمده است. نویسنده در این مطلب از نگاهی دیگر به ضرورت آینده نگری زنان در زندگی پرداخته و می‌نویسد: « امنیت مالی برای یک زن وقتی به خطر می‌افتد که سایه‌ی مرد زندگی‌اش از سر او برداشته شود و این یعنی صحبت از یک تلخی در زندگی! حالا چه تلخی طلاق باشد یا ترک همسر یا خیانت و یا مرگ! چه فرقی می‌کند؟ می‌توان تمام عمر از او متنفر بود یا هرلحظه، همچنان عاشقانه دوستش داشت و یا روزها را به انتظار بازگشتش طی کرد، اما فصل مشترک همه‌ی حالت‌ها، نبودِ ستون خانه و خالی شدن پشت زن است!»

دخت ایران در صفحاتی از این ویژه نامه پای حرف‌های زنانی نشسته است که پشتوانه مالی زندگی خود را از دست داده‌اند و اکنون مجبورند برای ادامه زندگی به سختی بجنگد. این درد دل‌ها را در صفحاتی با عنوان «خمیده می‌شود اما نمی‌افتد....!»، « زنانه‌هایی که مردانه می‌جنگند، اما پای زندگی‌شان می‌لنگد!» و «برای روزهای مبادا» بخوانید.

«حقوق زنان در آستین قانون»، «من مطلقه‌ام ! بختک بخت مرا چند می‌خرید؟»! و «ضرورت توجه به امنیت اقتصادی زنان» از دیگر مطالب جالب توجه شماره ۶۲ این مجله زنانه می‌باشد.

علاقه‌مندان به مطالعه کامل این پرونده می‌توانند مجموعه مطالب را در وب‌سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com دریافت و مشاهده نمایند.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2684
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: