دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۱۱
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۴۷۸
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
حضور انجمن بیان ایران در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی

 انجمن بیان ایران با معرفی وب سایت «سبک زندگی اسلامی» و ماهنامه «دخت ایران» در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی حضور یافته است.

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی به همت سازمان فضای مجازی «سراج» و با حضور بیش از ۴۰۰ موسسه و مجموعه مردم‌نهاد فعال در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از امروز در محل سالن‌های نمایشگاهی بوستان گفتگو آغاز به کارکرد.

این نمایشگاه در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می‌شود که بخش اصلی شامل بخش بین‌الملل، رسانه‌های برخط، نشر دیجیتال، بازی و پویانمایی و فناوری اطلاعات است.

دیجیتال در آیینه هنر، برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های مختلف، فرصت‌ها و تهدیدها، واقعیت افزوده و بخش کودک و نوجوان از جمله بخش‌های جانبی این نمایشگاه خواهد بود.

در بخش بین‌الملل نیز کشورهایی همچون فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، کویت، بحرین، افغانستان، پاکستان، ترکیه، هند، آذربایجان و ترکمنستان در نمایشگاه حضور یافته‌اند.

انجمن بیان ایران در سالن تهران، بخش رسانه‌های برخط میزبان فعالان رسانه‌های انقلاب اسلامی، تشکل‌های فرهنگی مردم‌نهاد و عموم علاقه‌مندان است.

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال از ساعت ۱۰ الی ۲۱شنبه یکم شهریورماه تا روز جمعه هفتم شهریورماه در محل سالن‌های نمایشگاهی بوستان گفتگو واقع در بزرگراه حکیم، چمران جنوب، طبقه همکف  برپا خواهد بود.

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2555
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: