دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۱۲
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۴۷۹
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
تازه های نشر انجمن بیان ایران

به همت انجمن بیان ایران کتاب «محرم به وقت کودکی» و «کودکان حسینی» ویژه کودکان گروه سنی (الف و ب) و (ج) منتشر شد.

286_news.jpgاین کتاب در راستای آشنایی والدین با روش‌های آموزش مباحث دینی و سیره اهل بیت (علیهم السلام) به کودکان و نماد سازی مباحث منطبق با سبک زندگی اسلامی منتشر شده است.

جدول کلمات، داستان‌های کوتاه به همراه آموزش رنگ آمیزی و جورچین کلمات عمده‌ترین صفحات کتاب محرم به وقت کودکی است که مفاهیم و قصه عاشورا و کربلا را به زبانی ساده برای کودکان گروه سنی (الف و ب) روایت می‌کند.

این کتاب در ۲۴ صفحه رنگی به چاپ رسیده و با قیمت ۵۰۰۰۰ ریال روانه بازار کتاب شده است.
«کودکان حسینی» عنوان کتاب دوم این مجموعه است که با هدف آشنایی کودکان با فرزندان و اصحاب امام حسین (علیه‌السلام) طراحی شده است.

در ابن کتاب تلاش شده است کودکان به وسیله رنگ آمیزی اشکال، حل جدول کلمات و پاسخگویی به سؤالات با ماجرای کربلا، فرزندان و اصحاب امام حسین (علیه‌السلام) و نیز احادیث روایت شده در شأن و منزلت آن امام بزرگوار آشنا شوند.

287_news.jpg

کودکان حسینی کتابی ۳۶ صفحه ای است که با همکاری انجمن بیان ایران و انتشارات مهراد با قیمت ۵۰۰۰۰ ریال منتشر و به بازار کتاب عرضه شده است.

در ابن دو کتاب تلاش شده است به کمک اولیا و در قالبی نو و جذاب، کودکان با آموزه‌ها و مفاهیم اسلامی، به ویژه الگوهای سبک زندگی اسلامی آشنا شوند.

سازمان مردم نهاد انجمن بیان ایران اولین مجموعه‌ای است که به طور تخصصی در زمینه معرفی و ترویج سبک زندگی اسلامی فعالیت داشته و اولین سایت تخصصی سبک زندگی اسلامی (islamiclife.ir) را از سال ۹۰ و پیش از فرمایشات مقام معظم رهبری راه‌اندازی نموده است.

با توجه به ضرورت انتقال مباحث دینی به نسل جدید، این انجمن در تلاش است تا با تولید و انتشار کتاب‌های آموزشی از این دست، ضمن پرهیز از به کارگیزی واژه های نا آشنا، مفاهیم مذهبی را با قالب‌های جذاب و دوست داشتنی نظیر بازی با کلمات، نقاشی و رنگ آمیزی به صورت غیرمستقیم به مخاطب کودک و نوجوان ارائه نماید.

به گفته تولیدکنندگان این محصولات، کتاب‌های آموزشی محرم به وقت کودکی و کودکان حسینی مناسب مهدکودک‌ها، مراکز پیش دبستانی، مدارس، مساجد و مجموعه‌های فرهنگی می‌باشد و با تخفیف ویژه در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان جهت دریافت کتاب و یا کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می‌توانند با دفتر انجمن بیان ایران به شماره تلفن ۳-۴۴۶۲۲۰۶۱ در تهران تماس حاصل نموده و یا با پست الکترونیکی info@bayan.org.ir مکاتبه نمایند.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2838