دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۷۹
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۴۶
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
دومین نشست فعالان سبک زندگی اسلامی برگزار می‌شود

یه همت انجمن بیان ایران، دومین نشست فعالان سبک زندگی اسلامی دوشنبه ۱۹ خردادماه همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر (علیه‌السلام) و روز جوان برگزار می‌شود.

مدیر مسئول پایگاه اینترنتی «سبک زندگی اسلامی» ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ضرورت شناسایی و تجمیع آراء، افکار و اقدامات صورت گرفته در عرصه های مرتبط با مسئله سبک زندگی، ما را بر آن داشت تا سلسله نشست‌های هم اندیشی فعالان سبک زندگی را برگزار نماییم.

«حمیدرضا غلامزاده» با ابراز خشنودی از استقبال جامعه فرهنگی فعال در این حوزه از برگزاری نخستین نشست فعالان سبک زندگی اظهار داشت: بی تردید همفکری و تبادل تجربیات مجموعه های فرهنگی در حوزه مهمی به نام فرهنگ، به خصوص مسئله سبک زندگی نقشی بسزا در پیشبرد اقدامات و حصول نتیجه جهت نهادینه شدن موفق الگوی صحیح زندگی در جامعه خواهد داشت.

وی در تشریح برنامه های دومین نشست فعالان سبک زندگی اظهار داشت: در این نشست که همزمان با فرخنده سالروز ولادت حضرت علی اکبر (علیه‌السلام) و روز جوان برگزار می‌شود، علاوه بر معرفی و تشریح روند کار شبکه فعالان سبک زندگی، «حجت الاسلام محمدرضا زائری» پژوهشگر و استاد دانشگاه به عنوان سخنران حضور خواهد داشت.

278_news.jpgغلامزاده از افزوده شدن بخش جدیدی در نشست با عنوان «یک تجربه» نام برد و افزود: هدف از راه اندازی این بخش؛ معرفی برنامه‌ها، افراد، مجموعه‌ها و مراکز موفق در امر سبک زندگی می‌باشد و به عنوان اولین تجربه قصد داریم گپ و گفتی صمیمانه با عوامل برنامه «زنده باد زندگی» داشته باشیم.
مدیر مسئول پایگاه اینترنتی سبک زندگی اسلامی در خاتمه از عموم فعالان فرهنگی و علاقه‌مندان به مباحث مرتبط با سبک زندگی اسلامی جهت حضور در این نشست دعوت کرد.

لازم به ذکر است دومین نشست «هم اندیشی فعالان سبک زندگی اسلامی» دوشنبه ۱۹ خردادماه از ساعت ۱۶.۳۰ دقیقه در سالن همایش‌های مجتمع شهدای انقلاب اسلامی واقع در میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه صیرفی پور برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳-۴۴۶۲۲۰۶۱ تماس حاصل نمایند.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2157
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: