دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۷۸
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۴۵
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
پنجاه و چهارمین شماره «دخت ایران» منتشر شد

پنجاه و چهارمین شماره از مجموعه پرونده های موضوعی «دخت ایران» با عنوان «نقش زنان در کاهش هزینه‌ها» ویژه خردادماه منتشر شد.

به گزارش انجمن بیان ایران، «دخت ایران» در ویژه نامه خردادماه خود با تولید و انتشار ۹ عنوان مطلب، تلاش دارد کاربردی‌ترین راهکارها جهت کاهش هزینه‌های زندگی را به خوانندگان ارائه نماید.

شماره پنجاه و چهارم دخت ایران با یادداشتی از «حمیدرضا غلامزاده» تحت عنوان «خلاق باش، پول نده!» آغاز می‌شود و نگارنده در این مطلب با اشاره به تأثیر راه کارهای خلاقانه در کاهش هزینه‌های زندگی می‌نویسد: «خلاقیت یعنی استفاده از وسایل، امکانات و یا کارهایی که در دسترس هستند، یا بلااستفاده به نظر می‌رسند. اگر چه پیشرفت‌های علم و فناوری و تولید محصولات مختلف، زندگی را بسیار ساده‌تر از گذشته کرده است؛ اما متأسفانه عصر مدرن و تنوع این محصولات که تقریباً همه نیازهای روزمره را در بر می‌گیرند، باعث گسترش شدید مصرف‌گرایی شده است.»

در لابه لای صفحات این مجله عناوینی نظیر «راهکارهای کاهش مصرف انرژی به زبان ساده»، تغییر دکوراسیون به شیوه‌های خلاقانه و بدون صرف هزینه‌های هنگفت و خلاقیت زنان در حفظ بهداشت و سلامت خانواده به چشم می‌خورد.

راهکارهای کاهش هزینه در تفریحات با عنوان «بمب اکسیژن»، خلاقیت در کاهش هزینه‌های خرید مواد غذایی منزل تحت عنوان «یک مدیریت زنانه» و همچنین راهکارهای کاهش هزینه‌های پوشاک از دیگر مطالب منتشر شده شماره پنجاه و چهارم نشریه الکترونیکی دخت ایران است.

مجموعه مطالب پرونده خردادماه دخت ایران با عنوان «نقش زنان در کاهش هزینه‌ها» را می‌توانید در وب سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com دریافت و مشاهده نمایید.

 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2128