دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۵۵
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۲۲
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
پرونده اردیبهشت ماه «دخت ایران» منتشر شد

پنجاه و سومین پرونده موضوعی دخت ایران با عنوان «بازی کودکان» منتشر شد.

به گزارش انجمن بیان ایران، مجله فرهنگی، اجتماعی «دخت ایران» ویژه زنان و خانواده، پنجاه و سومین شماره خود با عنوان «بازی کودکان» را با هدف تشریح ضرورت‌های بازی در توانمندسازی کودکان و معرفی بازی‌های مفید در سنین مختلف تولید و منتشر کرد.

در صفحات یادداشت این مجله عناوینی از جمله از تخیل تا تقلید  پیرامون بیان نکات مهم بازی با کودک ۳-۴ ساله و بازی با بزرگ‌ترها ممنوع! در تشریح نقش والدین در رشد خلاقیت کودک به چشم می‌خورد.

چیستی و چرایی بازی با کودکان، بررسی فواید بازی و نقش آن در پرورش جسم و روح کودکان، کودکان و دنیای مجازی  و «تفکر»، «سرگرمی» و «نشاط» پازلی برای کودکان ۶ تا ۹ سال از دیگر عناوین قابل توجه شماره ۵۳ دخت ایران است.

در سرمقاله پرونده اردیبهشت ماه دخت ایران با عنوان «زبان کودکی» نوشته «سارا خاتمی» سردبیر مجله می‌خوانیم: «بازی با کودکان فقط یک سرگرمی برای گذران وقت و مشغول کردن بچه‌ها نیست. بلکه تمرین جذاب برای آموزش و توانمند کردن بچه‌ها است. به همین دلیل با نوزاد تازه متولد شده هم می‌بایست بازی کرد. طبیعتاً برای چنین شرایطی باید نکته‌های لازم در این خصوص را یاد گرفت و باحوصله و آگاهانه با کودکان بازی کرد.»

مجموعه مطالب پرونده «بازی با کودکان» اختصاصی مجله اینترنتی دخت ایران در وب سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com قابل مشاهده است.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 669