دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۵۲
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۱۹
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
پنجاه و دومین شماره مجله دخت ایران منتشر شد

ویژه نامه شماره ۵۲ مجله اینترنتی «دخت ایران» با عنوان «ورزش زنان» منتشر شد.

به گزارش انجمن بیان ایران، «دخت ایران» اولین مجله اینترنتی تخصصی زنان و دختران، پرونده فروردین ماه خود را به موضوع «ورزش زنان» اختصاص داده است.

در این پرونده تلاش شده است موضوع ورزش به عنوان مهم‌ترین عامل پیشگیری از ابتلای زودرس زنان و دختران به بیماری‌ها از جمله پوکی استخوان مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

آشنایی با حرکات نرمشی ساده در منزل، نقاط قوت و ضعف وسایل ورزشی خانگی از دیدگاه کارشناسان و بررسی تأثیر ورزش بر سلامتی بانوان حتی در دوران خاصی نظیر دوران قاعدگی، بارداری و شیردهی عناوین برخی مطالب شماره ۵۲ مجله دخت ایران است.

«حمید قاسمی»؛ مشاور وزیر ورزش و جوانان میهمان صفحه گفتگوی نشریه است که جهت تبیین مختصات یک ورزش سازنده زنان و دختران جوان پاسخگوی سؤالات دخت ایران می‌باشد.

سرمقاله این شماره دخت ایران به قلم «حمیدرضا غلامزاده» مدیر مسئول مجله، تاکید شده است: «ورزش یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی است که به خصوص در سنین جوانی باید در میان دختران و زنان ترویج شود. چرا که نه تنها از بروز پوکی استخوان پیشگیری می‌کند، بلکه موجب نشاط و شادابی در میان دختران و زنان و سلامتی جسم و روح آنان خواهد شد»

از دیگر مطالب خواندنی این پرونده می‌توان به یادداشت «از یک جنس نه با یک اسم» به معرفی و تشریح ورزش‌هایی باشگاهی زنان از جمله ایروبیک، پیلاتس، زومبا و یوگا، نقد و بررسی تعرفه باشگاه‌های ورزشی بانوان تحت عنوان «تعرفه‌های آنچنانی...!» و نیز گزارشی تحلیلی از چالش‌های پیش روی ورزش بانوان با عنوان «بودجه‌ای که روی کاغذ باقی می‌ماند » اشاره کرد.

ویژه نامه «ورزش زنان» پرونده اختصاصی فروردین ماه دخت ایران را در وب سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com دریافت و مطالعه نمایید.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 632