دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۶۴
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۳۱
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
انجمن بیان ایران با دو وب سایت به مرحله نهایی جشنواره وب راه یافت

وب سایت «سبک زندگی اسلامی» و مجله اینترنتی «دخت ایران» وابسته به انجمن بیان ایران به مرجله نهایی جشنواره وب ایران راه یافتند.

به گزارش «انجمن بیان ایران» «شایان شلیله» دبیر علمی جشنواره وب ایران با اعلام معرفی کاندیداهای برتر جشنواره وب ایران گفت:پس از داوری آنلاین سایت‌ها و بررسی دقیق سایت‌های شرکت کننده در جشنواره، در نهایت سایت های برتر در شاخه های «اطلاع رسانی و محتوایی»، «صنایع مرتبط» و «کسب و کار اینترنتی» معرفی شدند و از میان ۱۰۴۵ سایت، مجموعا ۵۸۲ وب سایت در ۴۵ گروه به مرحله نهایی راه یافتند.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره وب، سایت «سبک زندگی اسلامی» و مجله اینترنتی «دخت ایران» وابسته به انجمن بیان ایران در شاخه سایت‌های اطلاع رسانی و محتوایی به عنوان کاندیدای بهترین سایت گروه خانواده و کودک جشنواره معرفی شدند.

شاخه اطلاع رسانی و محتوایی جشنواره وب ایران مشتمل بر ۱۴ گروه از جمله سینما و تئاتر، موسیقی، سایت‌های شخصی، سایت‌های خبری، علم و دانش، ادبیات و انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌باشد و علاقه‌مندان می‌توانند جهت مشاهده لیست کاندیداهای جشنواره وب به سایت جشنواره وب ایران به نشانی www.iranwebfestival.com مراجعه نمایند.

248_news.jpgجشنواره وب سایت‌های ایران از معتبرترین جشنواره‌های حوزه فناوری اطلاعات است که از سال ۱۳۸۷ تاکنون پنج دوره آن برگزار شده و ششمین دوره این جشنواره با همکاری کانون کارآفرینی ایران از اول آبان ماه سال جاری آغاز به کار نموده است.

از ویژگی‌های ششمین جشنواره وب ایران، می‌توان به برگزاری کنفرانس وب و موبایل ایران، با حضور بسیاری از چهره‌ های برتر کسب و کار های اینترنتی از سراسر دنیا در کنار کارآفرینان برتر ایرانی از جمله «هروه کویلیز»، سفیر Webby Awards در خاور میانه ، «فرانک اسکویی»، معاون مرکز توسعه تجارت الکترونیک، «امیر اسماعیل بزرگ زاده»، مدیر عامل شرکت کنوی، «دن توما»، مدیر نوآوری دویچ تلکام و «سهراب جهانبانی»، مدیر اجرایی MarkaVIP اشاره کرد.

لازم به ذکر است مراسم اختتامیه جشنواره وب ایران ۳۰ بهمن ماه و اول اسفندماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 628
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: