دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۶۰
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۲۷
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
نخستین نشست هم اندیشی فعالان سبک زندگی اسلامی

به همت پایگاه اینترنتی «سبک زتدگی اسلامی» نخستین نشست هم اندیشی فعالان سبک زندگی اسلامی پتج شنبه ۳ بهمن ماه با حضور «حجت الاسلام علیرضا پناهیان» و دکتر «سام مهدی ترابی» برگزار می‌شود.

یه گزارش انجمن بیان ایران، مدیر عامل انجمن بیان ایران با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به آغاز سومین سال فعالیت سایت بر آن شدیم تا با دعوت از نخبگان فکری، کارشناسان و  نویسندگان و نظریه‌پردازان این حوزه، اولین نشست هم اندیشی سبک زندگی اسلامی را برگزار نماییم.

255_news.jpg«حمیدرضا غلامزاده» بهره‌مندی از افکار و نظرات صاحب‌نظران حوزه سبک زندگی را مهم‌ترین هدف برگزاری این نشست دانست و تاکید کرد: ایستایی بزرگ‌ترین آفت اقدامات فرهنگی است و هر مجموعه ای که بخواهد پیشرفت داشته باشد نیازمند تحول و پویایی است و یقیناً برگزاری نشست‌هایی از این دست در تحقق اهداف از پیش تعین شده تأثیر بسزایی خواهد داشت.

وی همچنین از  معرفی شبکه ملی فعالان سبک زندگی به عنوان دیگر هدف برگزاری این نشست یاد کرد.

مدیر عامل پایگاه اینترنتی سبک زندگی اسلامی از همه نویسندگان، کارشناسان، تولیدکنندگان محصولات فکری - ابزاری و مجموعه های فعال مرتبط با سبک زندگی جهت شرکت در این نشست دعوت کرد.

نخستین نشست هم اندیشی فعالان سبک زندگی اسلامی پنج شنبه سوم بهمن ماه با همکاری بسیج شهرداری تهران در محل سالن آمفی‌تئاتر شفق واقع در یوسف آباد- خ سید جمال‌الدین اسدآبادی- خ ۲۱ فرهنگسرای شفق برگزار خواهد شد.

 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 642