دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۵۶
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۲۳
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
بخور، نخورهای لاغری در «دخت ایران»

چهل و پنجمین شماره ماهنامه اینترنتی «دخت ایران» با موضوع «تب و تاب لاغری» منتشر شد.

به گزارش انجمن بیان ایران، مجله اجتماعی-ادبی-فرهنگی «دخت ایران»، چهل و پنجمین شماره از مجموعه مجلات خود را با هدف بررسی علل افزایش گرایش زنان و دختران به رژیم‌های لاغری، تحت عنوان «تب و تاب لاغری» منتشر کرد.

در لابه لای صفحات این نشریه مطالبی نظیر: «محاکمه بدن»، بررسی راه های درست و غلط لاغری با عنوان «بکش و لاغرم کن» و «از قافله زیبایی عقب نمانیم» با نگاهی به نقش تبلیغات در گرایش زنان و دختران به لاغری به چشم می‌خورد.

دخت ایران در صفحه گفتگوی خود به سراغ دکتر «محمد هاشمی»، متخصص بهداشت عمومی و سلامت جامعه، دبیر انجمن پیشگیری و درمان چاقی ایران رفته و علل چاقی در جامعه و راه های موثر درمان آن را جویا شده است.
 

124_news.jpg

سرمقاله این شماره دخت ایران به قلم «حمیدرضا غلامزاده» و با عنوان «عشق در دنیای شرقی، مانکنی لاغر شده!» به نگارش درآمده است. در بخشی از این مطلب می‌خوانیم: « در هر جامعه‌ای هم کسانی هستند که از دغدغه‌های مردم سوءاستفاده می‌کنند تا جیب خود را پر کنند و اصطلاحاً بار خود را ببندند. این شد که قرص‌های لاغری، رژیم‌های لاغری، عمل‌های جراحی و باشگاه ورزشی و صد جور راه و روش «لاغری سریع» اختراع شدند تا هم دغدغه اشتباه مردم را پاسخگو باشند و هم پول و پله‌ای برای صاحبان این مشاغل به ارمغان بیاورند. به بیان خشن‌تر، زنان به لاغری ترغیب شدند تا ابزاری باشند برای ثروتمند شدن دیگران!»

علاقه‌مندان می‌توانند ویژه نامه شهریور ماه «دخت ایران» با مجموعه ای از مطالب خواندنی پیرامون موضوع «لاغری» را در www.dokhtiran.com دریافت و مشاهده نمایند.
 
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 836
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: