دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۵۸
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۵۲۵
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
«سبک زندگی اسلامی» برترین سایت جشنواره رسانه‌های دیجیتال خانواده

پایگاه اطلاع رسانی «سبک زندگی اسلامی» وابسته به انجمن بیان ایران به عنوان برترین سایت نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال خانواده معرفی شد.

به گزارش انجمن بیان ایران، مراسم اختتامیه جشنواره‌های رسانه‌ های دیجیتال «خانواده» و «مهدوی»، صبح امروز با حضور «سید محمد حسینی»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «حسن علیزاده»، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و فعالان رسانه دیجیتال و مدیران مؤسسه نرم‌افزاری برگزار شد.

در این مراسم و از میان ۲۷۰ اثر راه بافته به بخش مسابقه، پایگاه اطلاع رسانی «سبک زندگی اسلامی» به عنوان برترین وب سایت در بخش سبک زندگی و روابط خانوادگی انتخاب و نشان سرآمد را از این جشنواره کسب کرد.

نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال «خانواده» و «مهدوی» سال گذشته از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در هفت بخش رقابتی نرم‌افزار، پایگاه‌های اینترنتی، بازی رایانه‌ای، تلفن همراه، وبلاگ و صفحات، هنرهای دیجیتال و ایده‌های دیجیتال با هدف ترویج فرهنگ رسانه‌ های دیجیتال و افزایش آگاهی خانواده‌ها در استفاده از ابزارهای دیجیتال برگزار شد.

«سبک زندگی اسلامی» نخستین و تنها پایگاه اختصاصی در حوزه سبک زندگی است که از سال ۱۳۹۰ و با هدف معرفی و ترویج الگوی زندگی اسلامی راه اندازی و آغاز به کار نموده است.

لازم به ذکر است این وب سایت در نخستین نمایشگاه سبک زندگی که اسفندماه سال گذشته در فرهنگسرای خاوران برگزار شد، نیز به عنوان برترین پایگاه در حوزه سبک زندگی برگزیده شد.
 
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2302
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: