دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۴۰
بازدید دیروز: ۸۵
بازدید از ابتدا: ۲۶۷۳۹۹
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
وی‍ژه نامه انتخابات دخت ایران منتشر شد

چهل و دومین شماره  مجله اینترنتی «دخت ایران»  با موضوع «زنان و  انتخابات» منتشر شد.
 
به گزارش انجمن بیان ایران، صفحات ویژه نامه خردادماه مجله اجتماعی-ادبی-فرهنگی دخت ایران، رنگ و بوی انتخابات گرفته و همزمان با نزدیک شدن به زمان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به بررسی موضوع «زنان و انتخابات » پرداخته است.
 
در صفحه نخست این شماره دخت ایران  سرمقاله ای با با عنوان«مطالبات زنان از دولت» به قلم «حمیدرضا غلامزاده» مدیر مسئول این مجله به نگارش درآمده که در بخشی از آن می خوانیم: «تحول جدی در زمینه زنان و خانواده ضرورتی است که هم دولت آینده و هم خود زنان جامعه باید مجدانه به دنبال آن باشند. باید پذیرفت که هم در نگاه اسلامی و هم در نگاه مردم‌سالاری، بخشی از مسئولیت بر عهده مردم است و تا نظارت و مطالبات ایشان نباشد، در بسیاری از موارد کاری از عهده دولت بر نمی‌آید. بنابر این، ضروری است زنان افق نگاه خود را گسترده‌تر نموده و با طرح مشکلات و مطالبات خود از بسترهای متفاوت، مسئولان را به سمت بهبود وضعیت زنان رهنمون شوند...»

گفتگو با «فاطمه بداغی»، معاون حقوقی ریاست جمهوری پیرامون  بررسی نقش زنان در انتخابات ریاست جمهوری ، حرف هایی از زبان «فاطمه بهروزی« در خصوص نقش زنان در عرصه سیاسی کشور و اظهار گفتگو با دکتر «ایراندخت فیاض» پیرامون مطالبات حوزه زنانپیرامون مطالبات زنان از دولت آینده از مهم ترین عناوین صفحه گفتگوی خردادماه دخت ایران است.

new_92.jpg شعارهای زنانه برای انتخاباتی مردانه، نگاه فراجنسیتی لازمه عرصه سیاسی از دیگر عناوین این شماره دخت ایران است.

دخت ایران در ویژه نامه  خردادماه خود سراغ دفترچه خاطرات یک نامزد ریاست جمهوری  نیز رفته و برگه هایی از آن را برای خوانندگان خود متتشر نموده است.

مطالب خواندنی ویژه نامه انتخابات دخت ایران را در www.dokhtiran.com  مطالعه نمایید.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 967
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: