دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۳۸
بازدید دیروز: ۸۵
بازدید از ابتدا: ۲۶۷۳۹۷
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
نخستین نشست بررسی مطالبات حوزه زنان و خانواده از نامزدهای ریاست جمهوری برگزار شد

مجله اینترنتی «دخت ایران» وابسته به انجمن بیان ایران، با همکاری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عصر امروز نخستین نشست بررسی مطالبات حوزه زنان و خانواده از نامزدهای ریاست جمهوری را برگزار کرد.

 
به گزارش انجمن بیان ایران، در این نشست که با حضور «زهره الهیان» مسئول امور بانوان جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و جمعی از بانوان فعال حوزه زنان و خانواده دولت‌های پیشین برگزار شد، حاضران به بررسی وضعیت کنونی حوزه زنان و خانواده و بیان راهکارهای خود جهت بهبود شرایط این حوزه در قالب مطالبات خود از کاندیداهای ریاست جمهوری پرداختند.
 
در آغاز جلسه «زهره الهیان» هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها را شفاف‌سازی وضعیت موجود حوزه زنان و خانواده و فراهم آوردن فضای مطالبه‌گری از سوی جامعه زنان از کاندیداهای ریاست جمهوری عنوان کرد.
 
سپس اعضای حاضر در نشست هر یک به بیان دیدگاه‌های خود در قالب مطالبات خود از نامزدهای ریاست جمهوری پرداختند.
 
news_90.jpg
در بخشی از این جلسه دکتر «علیرضا زاکانی» رئیس جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی که چندی پیش به طور رسمی حضور خود را جهت نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد در نشست حضور یافت. 
 
وی در آغاز شمه‌ای از برنامه‌های خود را به عنوان کاندیدای جبهه اصولگرایان مطرح کرد و در ادامه پاسخگوی سوالات و مطالبات بانوان فعال حاضر در نشست بود.
 
یادآور می‌شود دخت ایران در نظر دارد جهت بررسی و تبیین کلی مطالبات حوزه زنان از دولت بازدهم، سلسله نشست‌هایی را با حضور بانوان تشکل‌های فعال کشور و کاندیداهای ریاست جمهوری برگزار نماید.
 
 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 948
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
متن مورد نظر: