دپارتمان ها:
خبرنامه:
*نام و نام خانوادگی:
*ایمیل:
همراه:
آمار و اطلاعات:
بازدید امروز: ۲۱
بازدید دیروز: ۱۹۸
بازدید از ابتدا: ۲۶۵۴۸۸
دعوت به همکاری انجمن بیان ایران
ویژه‌نامه «حجاب زیبا» منتشر شد

شصت و یکمین شماره مجله اینترنتی «دخت ایران» با عنوان «حجاب زیبا» منتشر شد.

به گزارش «انجمن بیان ایران» در این شماره از ماهنامه اختصاصی زنان و خانواده، لزوم شناسایی زیبایی‌های حجاب و معرفی مدل‌های نو، جذاب و درعین‌حال مبتنی بر حجاب اسلامی مورد بحث قرار گرفته است.

در صفحه سرمقاله پرونده دی‌ماه دخت ایران به قلم «سارا خاتمی» می‌خوانیم: «نگاه انعطاف‌ناپذیر عده‌ای مبنی بر این‌که «حجاب زیبا نیست» کمی اوضاع را پیچیده‌تر کرده است. آن‌هایی که حجاب کامل را صرفاً «چادر مشکیِ غیرِ ملی و غیر لبنانی و غیر دانشجویی» می‌دانند و برای زن محجبه، یک فرمول بیش‌تر ندارند: چادر مشکی ساده. حالا در این وانفسای مدل و رنگ و طرح و نقش، کسی هست بیاید پیدا شود و برای دختران محجبه کشورم، الگو و مدل بسازد؟ ...»

دخت ایران در صفحه گزارش خود و تحت عنوان «فرهنگ برهنگی یا برهنگی فرهنگی» روند ایجاد و تکمیل رشته طراحی لباس را به عنوان یکی از راهکارهای الگوسازی پوشش در کشور مورد بررسی قرار داده است.

«پوشیده‌های برهنه»، «مسیر لغزنده است»، «لطفاً مرا ببینید» و «حجاب برای زیبایی یا حجاب بر زیبایی؟!» از دیگر عناوین شصت و یکمین پرونده اختصاصی دخت ایران است.

علاقه‌مندان به مطالعه کامل این پرونده می‌توانند مجموعه مطالب را در وب‌سایت مجله به نشانی www.dokhtiran.com دریافت و مشاهده نمایند.
 

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 2461